İade ve İptal Koşulları

İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

 

İade Koşulları

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri, tüketici yasası gereği yedi işgünü içerisinde iade etme hakkınız vardır. İade etmek istediğiniz üründe ya da ambalajında herhangi bir hasar olmamalı, aksesuarları tam olarak paketlenmiş olmalı, orijinal faturası ile beraber iade edilmelidir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek bir özelleştirme yapılmış olması halinde ürünün iadesi kabul edilmez. Teslimat sırasında, ürünün hasarlı ya da yanlış olduğunu fark ederseniz, görevliden temin edeceğiniz tutanak formunu doldurarak ürünü teslim almayıp, iade edebilirsiniz.

İade şartları aşağıdaki gibidir:

• İadeler mutlak surette teslimatın yapıldığı kutu veya ambalaj ile birlikte yapılmalıdır.
• Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
• İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve mümkünse iade sebebini içeren bir yazı göndermeniz gerekmektedir.
• İade etmek istediğiniz ürün / ürünler için kargo ücreti size aittir.

 

İade İşleminde Uygulanacak Prosedür:

İade Gelen ürün öncelikle tarafımızdan incelenir, gerekirse yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir.

İade edilen ürün yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

Bu işlemin süresi 3-7 iş günüdür.

İade onaylandığında sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize bilgi verilir.

Bu e-postayı aldığınızda müşteri hizmetleri birimimizi telefon ile arayarak ücret iadesi ile ilgili banka bilgilerinizi teyit etmeniz gereklidir.

Teyit işlemi gerçekleştiğinde, ödemede kullandığınız yöntemle (kredi kartı tek çekim, kredi kartına taksit veya banka hesabına havale ile) bedel tarafınıza iade edilecektir.

Her türlü soru ve görüşünüz için İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

İptal Koşulları

Siparişiniz kargoya verilinceye kadar, telefon veya e-maille bize ulaşarak siparişini iptal edebilirsiniz. (İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz)

İlgili sayfalar
img12

Hakkımızda

Sayfaya Git

İNCELE
img12

İnsan Kaynakları

Sayfaya Git

İNCELE
img12

Garanti Koşulları

Sayfaya Git

İNCELE